| DmnProfesoara a întrebat:

Pentru cei din Braila: Am auzit ca la Dunarea, la parter este un magazin unde poate sa-mi faca niste poze dupa un cd.Stie cineva cat costa o poza? Si inca ceva, pozele trebuie sa le aduc eu la o anumita dimensiune sau mi le fac ei acolo? Va rog, ajutor!

3 răspunsuri:
| nebunatica2967 a răspuns:

O poza e in jur de 4-5 lei.
ti le fac ei acolo.
funda?batting eyelashes

| raloocsz a răspuns:

50 de bani poza, ti le fac eiwinking am scos de curand:d

| raloocsz a răspuns (pentru raloocsz):

Da, sunt din Braila si chiar am scos de curand poze. Acum depinde si ce dimensiune vrei. Eu am scos dimensiune normala, cum au toate albumele foto cu 50 de bani. nu pot sa trmit msj