| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa maresc rezoluia unor imagini din pc-ul meu fara sa le stric calitatea? daca da, cu ce program?

2 răspunsuri:
| Stifler94 a răspuns:

Eu as incerca Adobe photoshop dar cred ca mai simplu instalezi Microsoft office 2007 si e acolo Microsoft Office Picture Manager.Alte program nu prea mai sunt. Sper sa iti fie de folos.

| VuLTuRU_5008 a răspuns:

Nu se poate(se vor vedea pixeli)din cauza ca nu poti vedea informatzia acolo unde nu exista... sper sa te ajutebig grin