| Ammizzu a întrebat:

Un link sau un program cu care sa maresc poze si sa ramana claritatea imagini aceeasi?

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu se poate! Softurile alea sunt abureli!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin marirea unei imagini, claritatea se pierde. Daca marirea e mica, claritatea nu e afectata mult. Dar, cu cit se mareste mai mult, claritatea se pierde, indiferent de programul folosit.

| matrix100 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e, meriti funda tongue

| Ammizzu explică (pentru anonim_4396):

De putut se poate. Problema este daca au ajuns sa introduca functia de marit fara ierdut de claritate si in prgramele de uz. Am invatat chiar la facultate despre marirea pozelor si sa nu pierzi din claritate. Am vazut programe care faceau asta dar pentru acea funcie trebuia sa platesti.

| HDR10 a răspuns:

Da, e PhotoScape :
http://photoscape.xtremedownload.com/? lp=adwords&tg=ro&kw=%2Bdownload%20%2Bphotoscape&mt=b&ad=38186261884&pl=&ds=s&gclid=CLbewfLaiL8CFSfLtAodnFEA1A

| Cristi250 a răspuns:

Intra aici:http://www.benvista.com/downloads si alege PhotoZoom Pro 5 versiunea trial