| coss a întrebat:

Pot transfera date din calculator in telefon sau invers? Daca da cu ce program? La bluetooth trebuie si acel usb.

5 răspunsuri:
| Claudiu2011 a răspuns:

Pai normal ca poti.prin bluetooth merge dar trebuie sa aiba tel tau bluetooth si sa cumperi un bluetooth. arata ca un stick si are cd la el de instalare.e cam 50 ron.

| karma15 a răspuns:

Daca ai card ar trebui sa il vada windowsul ca pe un removable device si sa poti intra pe el direct fara nici un program.O sa te intrebe atunci cand bagi pentru prima oara in usb cablul daca il lasi sa caute driverul si o sai dai accept

Răspuns utilizator avertizat
| Marina_4164 a răspuns:

Hey!

Poti sa inkerki cu cablu de date

| RaduROG a răspuns:

Exista mai multe variante:
1. Iaţi un card reader(dacă nu are slot micro sd/m2 trebuie sa iţi iei un adaptor).
2.Cumpăra un stick cu bluetooth(se poate ca placa de bază sa îl aibă integrat).
3.Fă rost de un cablu de date(unele tel-uri îl du inclus în pachet).