| Andrei24PLSAJUTOR a întrebat:

Puteti sa imi dati un cod de deblocare pentru note 8? Am uitat modelul si nu stiu ce sa fac.

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Singura metoda: https://www.youtube.com/watch?v=83lkj9lbC2o ATENTIE: Folosind metoda din video, vei pierde tot ce ai stocat pe telefon. (poze, filme, muzica etc.)

| cfrtobias a răspuns:

Pai o intrebare daca ai cu model si blochezi nu iti cere un cod dupa cand blochezi ca si cand ai bagat macar eu asa aveam la alt telefon...

| Andrei24PLSAJUTOR explică (pentru Ronnix):

Am intrat pe find my phone si am toate datele salvate multumesc oricum