| Predan_Davidmarian_1997 a întrebat:

Recent am achizitionat un gamepad de la Acme. I-am instalat driverele de pe CD-ul cu care a venit impreuna in cutia originalal. Inainte si dupa instalarea drivelelor, PC meu tot nu poate gasi gamepadul. Daca cineva are vreo solutie sunt dispus sa ascult.
Linkul de la gamepad:
https://www.emag.ro/......DR6YN7BBM/

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Ce Windows ai? Poate driverele nu sunt compatibile cu sistemul tau de operare si e necesar sa folosesti Compatibility Mode.
Gamepad-ul trebuie setat, dupa caz, din Windows. Anumite optiuni ii sunt aplicabile direct din setarile jocului in care vrei sa-l folosesti.