Întrebare recomandată | Jager a întrebat:

Recomandati niste casti pana in 100 lei?
Vreau sa aiba microfon bun, de asemenea sa se auda si bine.

19 răspunsuri:
| CentyLox a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D52P8YBBM/ le am si sunt mulțumit le folosesc în gaming Dar sunt bune si pentru restul. Basul lasă de dorit dar la ce te aștepți la 100ron

| DovleacTurbat a răspuns:

Cam multe pretentii pentru 100 de lei.

| Mihaky a răspuns:

Incearca de la A4Tech HS-28, nu sunt perfecte dar le am de mult timp si sunt multumit de calitatea lor, sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa iei un set intreg de gaming cu tot cu casti cu microfon bun pana in maxim 150 lei la altex, contine mouse(si mouse pad), tastatura si casti gaming cu luminite si sclipici (sclipici nu este inclus).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DovleacTurbat):

Mai taci dracu

| WxRo a răspuns:

In 100 lei singurele casti cat de cat acceptabile sunt
http://www.pcgarage.ro/casti-gaming/genius/hs-g500v/

| Jager explică (pentru WxRo):

Acelea le-am observat si eu. Le ai?

| WxRo a răspuns (pentru Jager):

Nu le mai am, le-am avut, sunt decente in suma asta dar nu te astepta la minuni.Se aud ok, bass-ul este decent si destul de puternic.

| Jager explică (pentru WxRo):

Bass-ul nu prea ma intereseaza, mai mult microfonul, totusi si calitatea sunetului sa nu fie mediocra.
Am mai avut Genius si una din casti mereu se strica, nu se mai auzea.
Acum am niste Sony. Se aud super ok, dar nu au micro sad.

| WxRo a răspuns (pentru Jager):

Daca vrei neaparat un microfon bun ...mai strange un pic si ia : http://www.pcgarage.ro/casti-gaming/plantronics/gamecom-388/
Au un microfon extrem de bun pentru niste casti

| TheBoy93 a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/casti-gaming/genesis/h40/
I-a mane de gaming + tastatura + maus in 84 de lei!

| Jager explică (pentru TheBoy93):

Pachetul ala costa 629 lei baiatu'

| TheBoy93 a răspuns (pentru Jager):

Baiatule,doar castile costa 84 de lei! Nu am zis tot pachetu!

| Jager explică (pentru TheBoy93):

Vezi ca, te faci prost singur.
Uita-te ce naiba ai scris " I-a mane de gaming + tastatura + maus in 84 de lei! "
apropo invata mai bine romana.

| TheBoy93 a răspuns (pentru Jager):

Frate. Nu am venit pe TPU sa ne certam mai taci.Ok?

| Jager explică (pentru TheBoy93):

Data viitoare revizuieste ceea ce scrii

| IoNuTzSS a răspuns:

Platronics dar cu interfata USB

| ionutborcea a răspuns:

Cauta si tu Sony s-au Samsung se aud bine si la sunet si la microfon sunt foarte bune ei bine eu iti sugerez mai mult Sony!