| Siyah a întrebat:

Am niste casti cu microfon, cum sa fac sa se auda in boxe daca vreau sa vorbesc?

Răspuns Câştigător
| denismerty a răspuns:

Daca ai windows Xp stiu sigur ca se poate din bara de start de la volum, dai dublu click si de acolo debifezi mute de pe microfon

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Pentru a se auzi in boxe trebuie sa debifezi mute de pe microfon.

| VinnieMmM a răspuns:

Cand ai montat castile in locul unde ai bagat acea mufa verde era alta tot verde, corect? Acum le schimbi cum era la inceput doar cele verzi.