| anonim_4396 a întrebat:

Repede, ce parere aveti despre cumpararea acestei placi video de la resigilate? https://m.emag.ro/......DQ9JQ2BBM/

Răspuns Câştigător
| donarcostica a răspuns:

Nu recomand resigilat! Am cumparat 1060 si huruie ventilatoarele. Mai bine dai cateva sute in plus dar o iei noua... pla mea.

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

REPEDE! Cumpara! Daca are garantia full, important e sa mearga cum trebuie! Multe sunt returnate ca nu merge overclock cum a citit cumparatorul pe nu stiu-ce-site, ca nu se potriveste culoarea cu ledurile din carcasa, sau ca e prea lunga, motive de-astea puerile.
@donbogdan: De cateva sute in plus iti iei niste casti bune sau boxe mai puternice si TE DOARE IN PAPUCI cit de tare huruie ventilatoarele!

| dfeel a răspuns:

La resigilate e o mini-loterie: ori a fost returnata pentru ca nu avea performantele asteptate, ori pentru vreun defect.
Avand in vedere faptul ca beneficiezi de aceeasi garantie si aceeasi politica de retur ca la produsele noi, daca diferenta de pret fata de produsul nou e consistenta, poti sa o incerci. Daca nu e ok o returnezi si tu.

| Hoskero a răspuns:

Iti permiti 1080 dar o iei de la resigilate?

| Hoskero a răspuns (pentru dfeel):

Nu avea performantele asteptate? e un 1080...
Sigur are ceva problema tehnica

| sorinake a răspuns:

Daca are aceleasi caracteristici si pretul este mai mic iar motivul invocat la resigilat este "ambalaj original deschis" ai putea incerca.
Poti oricand sa faci retur.