| BiuL a întrebat:

Sa imi modez sau nu Playstation-ul 3? Avantaje si dezavantaje, pareri argumentate pro si contra. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Odata ce ai modat consola, pierzi legatura cu PS network, multiplayer, etc, deci adio jocuri multiplayer. Daca te-ai saturat sa tot dai banii pe jocuri, in general pe care nu le joci multiplayer, atunci modarea ar merita, caci poti lua acele jocuri de la surse neoficiale.

5 răspunsuri:
| BiuL explică (pentru Jipa95):

Asta e singurul dezavantaj ca nu te mai poti juca in retea? De asta stiam si eu si nu prea ma intereseaza sa ma joc jocuri multiplayer.

| Jipa95 a răspuns (pentru BiuL):

Dap, cam asta ar fi singurul dezavantaj ca nu te mai poti juca online, iar avantajul tau este ca nu trebuie sa mai platesti pentru nici un joc! happy

| BiuL explică (pentru Jipa95):

Multumesc!

| BiuL explică (pentru Jipa95):

Si cand iti dwld un joc trebuie sa il salvezi in memoria consolei sau il scrii pe un dvd/cd?

| Jipa95 a răspuns (pentru BiuL):

In memoria consolei stiu ca merge la sigur, dar nu-ti pot da un raspuns sigur daca merge sa te joci si dupa cd direct.