| SexAndDrugs a întrebat:

Safari, Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer s-au Opera?

Răspuns Câştigător
| Robert a răspuns:

Mozilla Firefox

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau.

| SebySZ a răspuns:

Opera, funda?

| florin650_1683 a răspuns:

Mozilla f.

| Xcel98 a răspuns:

Safari - Nici gand Mozilla Firefox - Nu Internet Explorer - Nu Opera- poate Google Chrome - cel mai bun deci e pe primul loc locul #1 funda?

| Emanuelm a răspuns:

Mozilla fără discuţie.

| astamicuta a răspuns:

Sau

| JustMeBăi a răspuns:

Gramatica...

Stefan
| Stefan a răspuns:

Google Chrome.

| MissDi a răspuns:

Ghogle chrome.eu il am si merge foarte repede

| waXonwaXoff a răspuns:

Saaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| NickiMinaj a răspuns:

Opera e cel mai rapid, dupa ochiul meu neavizat.

| waXonwaXoff a răspuns:

Google Chrome dar si Mozilla e de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google chrome

| dulcikaa a răspuns:

Google chrome

| zzralucazz a răspuns:

Google chorme este cel mai bun

| AndradaAndradaAndrada a răspuns:

Parerea mea? Opera.
Succes!

| 7lucian8 a răspuns:

Mozilla Firefox

| GaBBiii a răspuns:

Sauuuuuuulaughing
Google Chrome happy.

| andrey23 a răspuns:

Chrome pentru rapiditate si minimum de resurse utilizate!

| xqDemiiLovato a răspuns:

Google Chrome

| claudiu89 a răspuns:

Sau nu s-au, mozilla firefox

| SockyQ a răspuns:

Văd ca ai ales Mozilla, însă nu ți-l recomand, chiar deloc.
Este plin de erori,merge greu,are și. grafica. nasoala,pe lângă Google Chrome care merge cel mai repede,nici nu are erori.
Dacă vrei sa nu instalezi Google Chrome, poți alege Internet Explorer, este oricum mult mai bun decât Mozilla.
De Opera si Safari nu comentez, le-am folosit pe amândouă, însă pe o perioadă foarte scurtă.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Opera

| Gikendru a răspuns:

Nimeni nu o sa te convinga.doar faptele o pot face.citeste acest articol si o sa intelegi multe: http://www.piatapc.ro/2010/02/28/cel-mai-bun-browser-2010/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Internet Explorer 9. Soseşte acum, e pe vine versiunea finală! Este momentan cel mai rapid browser!(pe hardware capabil, în teste real-world, în special datorită suportului complet pentru accelerare hardware prin placa video). Totuşi va fi disponibil doar pentru Windows Vista şi 7. Aşa că cel mai bun browser pentru XP n-are cum să fie IE, dar nici Firefox! Oscilăm între Chrome şi Opera, dar Chrome e un browser mai eficient din punct de vedere al utilizării resurselor, stabilităţii(tab-uri în procese separate+alte plugin-uri), rapidităţii, compatibilităţii cu noile standarde Web, etc. Google Chrome şi IE9 sunt cele mai moderne browsere după părerea mea!
Mozilla Firefox a cam rămas în urmă din păcate cu totul! Nici versiunea 4 nu cred că-l va mai salva! Presimt că procentul de utilizatori ai browser-ului Google Chrome e în continuă creştere, iar Firefox va rămâne-n loc. IE scade în marketshare, dar prin versiunea 9 s-ar putea să revină pe locul principal!

*sau.

| andragrigoras2000 a răspuns:

Inainte optam pentru google dar acum tin cu mozili fireox.
funda?
?

| zeepe a răspuns:

Google Chrome

| clickdreaptadelete a răspuns:

Google chrome, opera sau in ultimu' caz mozilla dar internet explorer neverr

| Laura71Ang3l a răspuns:

Eu in prezent am Google Chrome ...Snt multumita de el...winkingwinkingwinkingas alege google chrome

| ANNNNG3lllL a răspuns:

Mozilla Firefox, ...ca drept dovada il folosesc si kei mai buni.winking...ia-l si o savezy ca e kel mai bun. funda plsswinkingbig grinD