| SexAndDrugs a întrebat:

Safari, Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer s-au Opera?

Răspuns Câştigător
| Robert a răspuns:

Mozilla Firefox

34 răspunsuri:
| SockyQ a răspuns:

Văd ca ai ales Mozilla, însă nu ți-l recomand, chiar deloc.
Este plin de erori,merge greu,are și. grafica. nasoala,pe lângă Google Chrome care merge cel mai repede,nici nu are erori.
Dacă vrei sa nu instalezi Google Chrome, poți alege Internet Explorer, este oricum mult mai bun decât Mozilla.
De Opera si Safari nu comentez, le-am folosit pe amândouă, însă pe o perioadă foarte scurtă.

| zzralucazz a răspuns:

Google chorme este cel mai bun

| florin650_1683 a răspuns:

Mozilla f.

| Laura71Ang3l a răspuns:

Eu in prezent am Google Chrome ...Snt multumita de el...winkingwinkingwinkingas alege google chrome

| ANNNNG3lllL a răspuns:

Mozilla Firefox, ...ca drept dovada il folosesc si kei mai buni.winking...ia-l si o savezy ca e kel mai bun. funda plsswinkingbig grinD