| anonim_4396 a întrebat:

Sal, am si eu o problema cu un iPhone 3Gs nu merge sa-i fac restore am incercat in recovery mode chiar si in DFU mode cu hard reset toate versiunile de iTunes, pe mac imi da eroarea 1611, daca a mai rezolvat cineva problema asta il rog sa ma contacteze...mersi

2 răspunsuri:
| ina a răspuns:

Ar trebui sa il duci la reparat, sa rezolve problema un specialist in domeniu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal...ai rezolvat problema ca asta am patit si eu.am incercat toate variantele posibile si nu merge. dc ai aflat ceva sa mi zici si mie...mersi