| Mellie00 a întrebat:

Intrebare foarte urgenta! Am un iPhone care e in recovery mode si nu stiu ce sa fac ca sa il deschid la loc ca nu merge cu niciun program nimic si cand incerc sa ii fac restore imi apare eroarea 1015. ps: Credeti ca daca incerc sa ii fac restore mi se va face update la baseband de iPad? (06.15.00)

1 răspuns:
| AlexCrb a răspuns:

E neverlocked? Cel mai probabil ai nevoie de unlock. Viziteaza idevice.ro la sectiunea TABEL JAILBREAK. O sa ai acolo tot ce iti trebuie. Nu iti recomand sa ii bagi baseband de ipad.