| anonim_4396 a întrebat:

Sal, am un laptop HP pavilion m6, si cand intru intr-un joc sau un program, se stinge, zice ca e supraincalzit

4 răspunsuri:
| Comandantul a răspuns:

Pai grija sa fie grila de pe lateral si cel de sub tastatura liber sa nu fie astupate.Acelea sunt fantele de la ventilatoare si placa video parca.Incearca sa iti achizitionezi asa ceva este pentru binele pc-ului tau: http://www.shopmania.ro/......38982.Sper sa te fi ajutat.Ai grija de tine si spor la treaba. p.s Atentie si la praf este un factor de incalzire a pc-ului.

| AgathaRo a răspuns:

Vezi in bios daca ai setare sa scoti limita de temperatura.
In orice caz e recomandat o curatare.

| VyRuS112 a răspuns:

Pune apalaughing

Răspuns utilizator avertizat