| PuFiLiCi98 a întrebat:

Cine stie un site unde pot scana anumite fisiere cu mai multe antiviruse sau un site? Inafara de virustotal (are doar limita de 34 mb). Funda

Răspuns Câştigător
| WILFIX a răspuns:

Stiu precis ca daca iti instalezi Avast internet security nu vei aveea nici o problema cu internetul totu va fi fara virusi. Inainte de a dowlanda ceva avastul iti va anunta ca este pericol aici de infectare.
Daca am facut greseli cind am scris ma scuzi ca am probleme cu tastatura