| horia777 a întrebat:

SAL! Cum e mai bine pe iphone? cu jailbreack (cydia) sau fara?

Răspuns Câştigător
| nosferatu a răspuns:

Cu. Ca iti iei aplicatii moca de pe net... Dar mi se pare ca daca faci jalibreak la iphine nou iti pierzi garantia. al meu e de la mana a doua. deci n-am treaba. dar cu e mai bine pentru ca ai aplicatii gratuite. si orice e gratis e bine venit laughing))

3 răspunsuri:
| rexxx a răspuns:

Cu

| retry a răspuns:

Fara jailbreack nu vei putea folosi aplicatiile piratate care de asemenea sunt gratuite.
Mai exact daca vrei sa te joci un joc sau sa folosesti o aplicatie trebuie sa o cumperi.

| sabin12 a răspuns:

Depinde de ce telefon ai daca ai un 3g sau 2 g se merita deoarece poti beneficiane de chestii mai folositoare procent baterie wallpaper si multe altele daca ai un 4s alb care daca il scapi faci infart mai bine lasa-l fara ca iti pierzi garantia