| yasmiyasminutza a întrebat:

am un iphone 5 (alb tongue ) si as vrea sa imi descarc pe el jailbreack si cydia pentru ca stiu cum e si imi merge mai bine, si sa fie si ca sa i-au tot gratis orice, jocuri muzica si multe altele, cum pot sa il descarc si sunt si cateva coduri de spart cum se procedeaza daca aveti si un videoclip sau ceva va rog sa fie cat mai explicativ! Fundita big grin

2 răspunsuri:
| KateMiddleton a răspuns:

Pentru ce ai indicat si culoarea?

| Andrei1099 a răspuns:

Aici http://www.youtube.com/watch?v=53k1KVnQY74 un utorial bun. Sper ca te-am ajutat. Dupa ce ii faci jaibreak instalez anumite teakuri din cydia pentru aplicatii musica etc.