| anonim_4396 a întrebat:

Sal,stiti cum pot afla parola de Facebook fara sa o resetez? Mentionez ca am uitat parola,sa primesc un mail, ceva, dar fara sa o schimb!

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Parola nu o poti afla, nu este stocata ca atare, este criptata (codificata).
Poti doar obtine link de resetare.
Bafta

| angel74dm a răspuns:

Tocmai de-aia nu poţi, ca s-o resetezi... Intri pe facebook, apeşi "Am uitat parola", apoi intri pe mail şi ţi se va trimite un link de resetare acolo. Apeşi pe el şi urmezi paşii. Tastezi o parolă nouă şi rămâi cu aia, pe cea veche oricum nu o mai ţii minte, deci nu mai ai ce face cu ea...

| mariusmmc a răspuns:

Pentru "aflarea" nu spargerea de parole yahoo, facebook, etc... add : m_marius_catalin@yahoo.com, am cateva trucuri in care te pot ajuta cu ceea ce ai tu nevoie :). in video de mai jos am facut acel tutorial sa vedeti cum puteti intra in pc cuiva doar cu ip-ul sau! http://www.youtube.com/watch?v=0cPnqQxqkDc