| Razeph a întrebat:

Am o mica problema, am niste probleme cu placa de retea, de fiecare data cand deschideam pc, imi mergea ce mergea si imi dadea "Network Cable is unplugged" dar toate firele sunt verificate deci e de la placa. Ieri cand am deschis pc, numai puteam sa deschid Network Connections in Control Pannel, si nici acum nu pot... si nici iconita de la Local Area Connection numai imi apare in bara de jos (am Windows XP). Deci... ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| vladutz1415 a răspuns:

Inlocuieste placa de retea. Miercuri am facut asta si merge, pana atunci nu mergea. Sunt ieftine, eu am luat cu 25 de lei

| Razeph explică (pentru vladutz1415):

Ok mersi, ma gandeam sa fac asta =D