| DaniTDCI a întrebat:

Sal TPU cu ce program pot modifica tastatura laptopului in loc de a sa puna c sau in loc de t sa puna m, tastatura laptopului scrie mai multe taste deodata. poate o pot fixa cu un program. funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seteaza delay mai mare intre repetarea tastelor. Daca se va pune prea repede de exemplu doi de "f", ii va anula pe ceilalti.

| LinxCont a răspuns:

O tastatura stricata, nu se poate face sa mearga bine cu un program. Solutia e repararea, inlocuirea sau se foloseste o tastatura pe USB (cu sau fara fir).