| Catta a întrebat:

Mi s-a stricat tastatura, adica scrie multe litere deodata...De la ce poate fi? Funda!happySi cum pot sa o repar?

3 răspunsuri:
| Clauvdgg a răspuns:

Da cu ea de pereti de vreo cateva oriwinking

| ThePoet a răspuns:

Cred ca ai apasat prea tare pe butoane. Poate te joci cine stie ce si traiesti la o intensitate prea mare jocul...am patit si eu mai demult. Personal am scos butoanele pe rand si le-am fixat la loc, dar daca sunt cam bagate inauntru sau blocate atunci poti sa te gandesti sa schimbi tastatura. Cu 50 de lei iti gasesti oriunde alta si nu te deplasezi de atatea ori cat trebuie pentru o reparatie.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu merita.,, Placa pe care apasa butoanele nu e decat o folie subtire, iar circuitele nu sunt decat niste firisoare foarte subtiri. Odata intrerupte nu prea ai cum sa le refaci.O eventuala reparatie te-ar costa mai mult decat una noua. Dupa ce o folosesti obisnuieste-te s-o acoperi, pentru ca praful intra printre butoane si deterioreaza acea folie.