| Messi120 a întrebat:

Sal tpu.Imi puteti spune ce placa video este mai buna dintre Placa video Asus AMD Radeon HD7770, 1024MB, GDDR5, 128bit, HDMI, DVI, PCI-E si Placa video Asus nVidia GeForce GT 630, 4096MB, DDR3, 128bit, HDMI, DVI, VGA, iar la procesor care este mai bun dintre Intel Core i5 si Amf Fx!

2 răspunsuri:
| anonimguy3 a răspuns:

Nu face greseala de a lua rasnita aia de gt 630 doar pentru ca e ieftina si are 4gb. degeaba are 4gb daca nu are performanta in rest. HD 7770 desi are de 4 ori mai putina memorie are performanta mai mare. Dintre i5 si AMD FX, eu zic i5.

| Messi120 explică (pentru anonimguy3):

Dar mai stis si alte placi video bune?