| 12345ok a întrebat:

Sall all
folosesc counter-strike fake steam adica cand scriu in consola status apare ca am steam si vreau si eu niste dll-uri tutoriale situri ceva ca, cand apasati Tab sa va apara bannerul portocaliu cu Orange box bannerul si in partea stanga sus in colt la fel ca la steam chestia aia cu Orange box "scuze pentru rau scris am uitat limba"

Răspuns Câştigător
| nuamPleaca a răspuns:

Nu se poate, deoarece trebuie sa ai steam 2008 + parca happy
Daca ai 2004 iti apare altceva big grin
Dar mai bine iti iei steam, e doar 400 de mii, sau cumperi de la altcineva 150-200 happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fakes

| Georgescu_Larisa_1999 a răspuns:

Poti sa imi zici simie counter ul pentru al downloada?