| madandaniel a întrebat:

Salut am si eu o intrebare, cum aflu in counter strike 1.6 daca vreun jucator are steam,am inteles ca trebuie sa scriu status in consola, dar imi apare ex:STEAM ID_LAN Sau Steam 0. 01xxxxxxx
cum sa stiu care e steam si care nu,si inca ceva,din aceste numere pot adauga pe steam un prieten daca stiu aceste numere pe care le iau de la status,cine ma ajuta, ii dau funditalaughing))

Răspuns Câştigător
| RAppl22 a răspuns:

Steamurile din ultimii 2 ani sunt cu 0:1 la început.Da din acele numere poți adaugă la prieteni, Dar mai simplu dca ai steam apeși shift+tab si intri in meniul steam, acolo in dreapta ai mai multe lucruri, tu apeși pe playeri si vezi cine joaca de pe steam si ai optiunea de adaugă prieten