| costinvlad a întrebat:

Sall. Am aplicatia Scripting for Android (SL4A) si vreau sa fac un script care sa salveze parolele din pagina Facebook login in telefon.

Răspuns Câştigător
| consilier28 a răspuns:

Intra pe Google Play(de pe telefon) si scrie keylogger. Instaleaza prima aplicatie Shadow - kids keylogger.
Iti stocheaza ce tastezi pe telefon.

2 răspunsuri:
| consilier28 a răspuns:

Vrei sa spionezi pe cineva ...nebunule...ia un keylogger simplu, isi face treaba

| costinvlad explică (pentru consilier28):

Nu am PC. Vreau sa stocheze parolele prietenilor bagate in aplicatii(pe telefonul meu) pe Android in.txt