| LeMoN01234 a întrebat:

Sall...am un telefen nu stiu exact ce ii imi apare doar Vodafone 575 am android si vreau sa ma joc temple run 2 dar imi trebuie aplicatia google play care nu o am in telefon si nu stiu cum so descarc si nu pot descarca nimic de pe google play daca vreau sa descarc de ex temple run 2 tot dau instalati/descarcati si nu se intampla nimic apare aceeasi pagina nu stiu ce sa fac pls ajutor

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Descarca in pc si baga in telefon.

1 răspuns:
| Cyp_Ciprian_1968 a răspuns:

Incearca sa intri la setari si sa ii dai update la soft daca nu-ti merge nici dupa un update du-te la Vodafone si intreaba nu te costa nimic happy