| Adryan2016 a întrebat:

Sall am o intrebare de ce mi se reseteaza pc automat nu-i dau nimic straight face?
cand intru intr-un joc cand sta 1 ora se reseteaza cand sta jum de ora se reseteaza si cand sta din 5 in 5 min se reseteaza dc? straight face
am mai cautat intrebari de genul acesta am facut am intrat >>>compiuterpropretetisetingsautomaticalli restart si tot se reseteaza dc? sad
funda + vot raspuns corect sad

4 răspunsuri:
| KingCobra a răspuns:

Are viruși altceva nu pre ar avea ce sa fie sau poate se încălzește prea rău.

| RobertFHC a răspuns:

Nu cred ca e de la joc, e cel mai probabil de la pc-ul tau care nu face fata.

| darrio2007 a răspuns:

Placa de baza nu suporta jocul tau.

| piratuu a răspuns:

Nu e jocul de vina, PC-ul tau nu suporta jocul.