| Noname1920 a întrebat:

Sall. m-am mutat din tara acum o luna si am vrut sa intru pe email, dar apare urmatorul mesaj: "Nu v-ati mai conectat din aceasta locatie niciodata.Alegeti metoda de mai jos sa confirmati faptul ca dvs sunteti cel ce se conecteaza la acest cont." si mai jos este scris vechiul meu numar de telefon pentru a trimite un cod de verificare*numarul este schimbat in vara*.Mai este ceva de facut? Mersi anticipat

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa intri pe Yahoo sa iți schimbi numărul ca primesti pe celălat număr validarea, ori iți faci alt cont de yahoo

| darrio2007 a răspuns:

Iti faci alt cont.Chiar daca pui numarul de telefon pe care l-ai avut, nu ai sa poti sa trimiti confirmarea.

| Noname1920 explică:

Am rezolvat.
*pentru cei care sunt aici pentru solutii, trebuie sa se logheze cineva din tara pe cont, sa schimbe numarul de telefon cu cel propriu, apoi tu sa intrii si sa trimiti cod de verificare pe numarul respectiv, sper ca se intelege ce zic*