| sophie09 a întrebat:

Am o problema cu adresa de email. dupa ce introduc contul imi apare: " Nu v-ati mai conectat din aceasta locatie niciodata. Alegeti o metoda de mai jos pentru a confirma faptul ca dvs. sunteti cel care se conecteaza la acest cont,etc." Mai jos apare nr de telefon pe care este facuta adresa pentru a alege dintre a-mi trimite un mesaj cu un anumit cod sau a ma apela cei de la yahoo. Dar problema este ca nu mai am acel nr de telefon, si fara confirmare nu ma mai pot loga pe adresa de email. Ce ar trebui sa fac ca sa rezolv problema?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Fără confirmare, nu ai șanse.
Pare haios, dar încearcă să suni la fost număr, vezi cine îți răspunde, și roagă noul posesor (după ce îi explici situația) să îți spună codul. Odată obținut, schimbi la yahoo, nr de telefon, parola etc

| gelu1970 a răspuns:

Nu esti singura ce are aceasta problema. daca nu ai ales decat metoda nr de telefon si nu mai ai acel numar...
poti sa incepi sa te mentalizezi ca 90% ai pierdut acel cont de mail.