| dannys a întrebat:

Nu mai pot sa-mi deschid emailul pentru ca am plecat din tara, parola si adresa sunt bune.Dar imi apare urmatorul mesaj:"Nu v-ati mai conectat din aceasta locatie niciodata.Alegeti metoda de mai jos sa confirmati faptul ca dvs sunteti cel ce se conecteaza la acest cont."si mai jos este un inceput de adresa de email dar nici macar nu mai il stiu. Messangerul se deschide dar emailul nu.Cum pot deschide emailul?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Din pacate daca nu sti email-ul alternativ sau raspunsurile la intrebarile de siguranta iti vei pierde tot contul nu peste mult timp, nu numai email-ul... NU mai ai ce face!

| dannys explică (pentru lpavel):

Naspa atunci.Multumesc

| lpavel a răspuns (pentru dannys):

Pentru putin! Alta data noteaza-ti datele de siguranta...

| dannys explică (pentru lpavel):

Nu m-am gandit ca o sa am probleme in afara tarii.O sa tin minte sa-mi notez datele

| lpavel a răspuns (pentru dannys):

Nu neaparat numai in afara tarii, se putea intampla asta si daca te loga-i de pe un alt pc!

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nu intra prin intermediul messenger. deschide mail prin intermediul unui browser de exemplu. daca poti intra pe mess atunci poti accesa si mailul. problema e ca te-ai conectat probabil de pe un telefon android, si inainte ai folosit un pc tot timpul.

| dannys explică (pentru gelu1970):

Am incercat si prin browser si nu merge.Nu mai merge sa il deschid pe nimic.Acum nu merge nici din Romania sa il deschid ca i-am spus mamei sa incerce ea sa il deschida si tot nu poate ca ii cere o adresa de mail alternativ si nu mai stiu care este ala.

| gelu1970 a răspuns (pentru dannys):

Vrei sa incerc sa iti recuperez adresa? daca vrei, citeste mesajul privat. iti las id-ul meu de yahoo. sau daca ai whatsapp imi lasi tot in mesaj privat un numar. de acord?