| Medvig_Andrei_1995 a întrebat:

Sall pe un xbox 360 cate ore te poti juca daca nu e modat?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Modat inseamna ca poti juca si jocuri descarcate de pe net dar nu mai poti juca pe net! NU are treaba cu cat te joci tu, mai mult sau mai putin, poti juca pana-ti vine acru... happy

1 răspuns:
| dragoshar a răspuns:

Salut. Nu ai o limită de timp ca să joci jocuri pe xbox. Un xbox 360 care nu este modat necesită jocuri originale. Dacă, în schimb, dorești să joci respectivele jocuri online (în cazul în care acestea au un mod de joc online), ai nevoie de un abonament Xbox Gold (care au valabilitate pe o anumită perioadă de timp - poți opta pentru 1, 3, 6 sau 12 luni), care poate fi cumpărat din xbox store, magazine online (de exemplu www.g2a.com) sau din magazine fizice (media galaxy, altex, eMAG).