| Tentacle111 a întrebat:

Dupa cum stiu eu, XBOX 360 se poate moda si se poate juca si online(modat).Ma intreb daca la XBOX ONE ar merge,sa il modezi, dar sa te poti juca si online.De ce intreb asta? Pentru PS3-ul se modeaza si el, dar nu se poate juca online.La PS4 banuiesc ca e la fel, sau?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Mai prost de atat nu puteai sa le potrivesti.
Deci, ps3-ul, modat, ai sanse sa te joci online. Cu xbox-ul modat, doar sa te roada in coate, ca ti-l baneaza in secunda 2 cu rgh, sau poate mai scapi ceva timp la modare lt. Xbox one si ps4 nu se modeaza deloc, asa ca nu merge sa le modezi...

| Tentacle111 explică (pentru sltlp):

Ei acuma.Asa am auzit.Dar in viitor va merge sa le modezi?

| gocops a răspuns:

Nu