| Jeryko a întrebat:

am avut 9isntalat seven pack, l-am dezinstalat iar acum vreau sa'l instalez din noubig grin dar la instalare imi da o eroare ceva de genul :The files C:\Windows\sistem32\ntosrnl. exe could not be opened dau funda promitt

1 răspuns:
| robertpaul a răspuns:

Instaleaza Ccleaner si vezi registry care sunt in plus si sterge-i. Apoi da un restart si incearca sa instalezi seven pack-ul. Daca nici asa nu merge, un format la windows, daca ti mortis sa instalezi pack-ul win7 din nou.In general temele astea de transformare iti fac pc-ul sa mearga greoi.Nu iti instalezi mai bine windows 7 si gata sau nu-ti permit rami(putini)? noroc