| alisuc a întrebat:

am si eu o intrebare: am castile sticate si cineva mi-a facut setarile sa nu se mai auda incet si usor in ecou si acum nu stiu cum fac sa se auda normal pentru ca la castile bune se aude cum se auzea la castile alea stricate

2 răspunsuri:
| denyemy a răspuns:

Daca ziceai si la ce asculti cu ele, in ce anume ti-a umblat acel cineva, poate te ajuta cineva, dar asa, nici-o sansa.

| alisuc explică:

Nu stiu in ce mia umblat erau niste setari de volum ca pe calculator