| Razvan_Alex_1997 a întrebat:

am si eu o problema... de cateva zile mi se aprinde televizorul singur, se schimba cananele, se mareste/micsoreaza volumul se deschide meniul etc... nu e de la telecomanda pentru ca i-am scos bateriile si tot asa face laughing singurul remediu a fost sa il scot in priza

Ps este o plasma Sunny

5 răspunsuri:
| MarlBoro a răspuns:

Umbla cumva bau-bau pe la tine prin casa? laughing)
Acum serios, am avut si eu problema asta, si n-am facut nimic..peste cateva zile singur si-a revenit.
Sper sa iti rezolvi problema happy

| darrio2007 a răspuns:

Nu si-a revenit dupa ce l-ai bagat iar in priza?

| LTAA a răspuns:

Singur Acasa 3happy

| necdannec a răspuns:

Nu crezi ca este posibil sa aiba vreun vecin televizor ca al tau si din ''greseala'' sa prinda televizorul tau semnal de la telecomanda lui?

| CinevaNou a răspuns:

E posedat. Cheama preotul pentru o exorcizare.