| iepurasul99 a întrebat:

am si eu o tableta Allview si am bagat un hack mai exact game chi2 pentru un joc si nu mai pot descarca nic un joc de pe magazin play imi spune eroare la recuperarea informatiilor de pe servar am dat restart la tableta dar degeaba ce trebuie sa fac? Va rog ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| Sika13 a răspuns:

Dai o resetare din fabrica apoi baga contul la magazin play si vezi daca poti descarca

| Gameplay_Cirus_1998 a răspuns:

Daca ai incercat tot ce puteai face, du-l la un specialist. In viitor iti recomand sa nu mai instalezi toate prostiile de hackuri. Stiu eu 2 foarte bune si eficiente. Primul este "Lucky Patcher". Al doilea este SB GAME HACKER. Dar trebuie sa ai neaparat Root facut la telefon. Daca vrei vorbim in privat despre cum sa-ti faci Root. Pentru Lucky Patcher iti mai trebuie si BusyBox.