| codrutz0000 a întrebat:

Am si eu sa va intreb ceva, ce ziceti, imi merge Assassin creed revelations pe Calculator de :

Procesor : Intel Celerom CPU E3300 @ 2.50 GHz(2CPUs),~2,5GHz
Windows:7-Ultimate -32bit

Ram:2gb

DirectX:11

Placa Video:256 Mb

Ce ziceti? P.S.: Scuzati categoria nu sunt sigur daca trebuia aici sau la jocuri.

Răspuns Câştigător
| MadalinNedelcu a răspuns:

Ai dreptate, placa video e cam depasita. Bine, nu ti-as recomanda sa o schimbi ci sa astepti sa iti iei un sistem cu totul, pentru ca ar cam trebuie umblat si la ram (2 gb sunt cam putini), procesorul nici el nu straluceste...

7 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Nu pre'. Depinde si ce model e placa si ce serie, frecvente are.

| Diavolcata a răspuns:

Va merge.

| MadalinNedelcu a răspuns:

Va functiona cu siguranta insa la detalii video spre minim. Bafta!

| codrutz0000 explică (pentru MadalinNedelcu):

Probabil ca o sa schimb placa video mai devereme sau mai tarziu, Ca ma scoate din sarite rolling on the floor

| codrutz0000 explică (pentru MadalinNedelcu):

Probabil ca asa e cel mai bine ( e ma rog eu vruiam sa-mi bag un GGDR3/GDDR5 Dar decat sa am placa buna si restul mai slaba mai bine am, cum s-ar zice asa mai regulat, toate bunicele!

| codrutz0000 explică (pentru codrutz0000):

Madalin imi dai Id tau? Ca am o intrebare, as vrea sa-ti zic pe mess?

| MadalinNedelcu a răspuns (pentru codrutz0000):

Ok, iti dau un mesaj pe TPU cu id.

| MadalinNedelcu a răspuns (pentru codrutz0000):

Ai dreptate, placa video e cam depasita. Bine, nu ti-as recomanda sa o schimbi ci sa astepti sa iti iei un sistem cu totul, pentru ca ar cam trebuie umblat si la ram (2 gb sunt cam putini), procesorul nici el nu straluceste...