| codrutz0000 a întrebat:

Am si eu sa va pun o intrebare. Imi merge Assassin Creed Revelations pe Calculator :
Procesor : Intel Celerom CPU E3300 2.50Ghz(2CPUs),~2.5ghz
Windows:7 ultimate 32 bit
Ram: 2048MB (2 Gb)
DirectX:11
Placa video:256Mb
Ce ziceti? Va rog sa ma scuzati nu sunt sigur daca am ales categoria buna!

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Categoria "telefonie" ti se pare ok pentru postarea ta? De jocuri pc/online ce zici?!
Nici macal nu ai un procesor dual-core, te vei multumi daca joci jocul cu detalile pe low si rezolutia pe 1024x768, ar trebui sa ajungi la 25-30 de fps-uri.
Uite aici si cerintele=>http://www.game-debate.com/....../index.php
Succes

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

În nici nu caz nu va funcționa la un fps decent.