| costinvlad a întrebat:

Am un laptop Acer Aspire A515-41G-F2SH. Am facut Backup la BIOS(BIOS version 05.11. 43V1.04) si acum am 2 fisiere(BIOS.ROM si am schimbat numele in BIOS.FD). Idee este ce trebuie sa editez cu HxD Editor HEX ca sa am meniurile Power, OverClock, etc, toate in BIOS cand apas F2. Am si RT809F isp programmer(Imi apare cand intra Programmer is not connected).
Am Windows 7 Ultimate 64. Ms.

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Costinvlad de moment nu am cu ce sa te ajut. incerc sa dau de un cunoscut ce in probleme tip BIOS stie mult mai multe insa nu dau de el.
ai grija ce faci.