| costinvlad a întrebat:

Am un laptop Acer cu Endless OS 3 si vreau sa micsorez partitia cea mare ca sa fac una de 30-100 GB pentru Windows. Nu am unitate optica. Ms.

2 răspunsuri:
| mrgratzie a răspuns:

Poti sa folosessti "Easeus Partition Master", un program foarte eficient si usor de folosit. Succes!

Bula
| Bula a răspuns:

Iti va fi aproape imposibil sa instalezi Windows LANGA Endless OS, deoarece e posibil ca Windows sa nu-l recunoasca si ca urmare sa nu faca boot-menu sau chiar sa-l stearga.

Instalarea si configurarea unui boot manager pe un laptop fara unitate optica este complicata si pentru un specialist.