| Și_Atât_Radu_1999 a întrebat:

Sall TPU, am un pc Intel Core 2 Duo E8400 3 GHz, 2GB RAM DDR2, placa video AMD RADEON HD 3870 512MB DDR4 128 bit.
Care Windows ar fi cel mai bun pentru pc ul acesta? Voi ce mi recomandati?

2 răspunsuri:
| TTSP a răspuns:

Salut! Eu am avut un PC Intel core 2 duo e7400, 6 gb RAM DDR2 și placa video GeForce GT 220 1 GB pe care am pus Windows 10 și era destul de stabil(Windows 10 e destul de bine optimizat). Îți recomand să mai pui încă vreo 2-4 GB de RAM că sa poți rula Windows 10. Dar totuși dacă nu vrei sa pui, un Windows Vista sau Windows 10 cred că ar rula destul de stabil.

Răspuns utilizator avertizat