| crackster a întrebat:

Ce jocuri mai noi (2010/2011) imi recomandati pentru sistemul meu?
CPU: intel dual core E5700 3.0 Ghz
Placa video ddr2: Geforce 7300se/7200gs 512Mb vram
Ram: 3 Gb.
OS: windows xp sp3

Răspuns Câştigător
| MembruTpu_6868 a răspuns:

Procesorul este destul de bun si rami ai suficienti, ar duce orice joc, problema este placa video nu cred ca o sa iti mearga majoritatea jocurilor din 2010/2011

4 răspunsuri:
| AleGsZ a răspuns:

Hmm...jocuri noi:
Batman Arkham City; Champion Online; DotA 2; DC Universe Online; o sa apara Counter Strike: Global Offensive in lunile ce urmeaza.

Zici ca ai funda? ♣

| crackster explică (pentru AleGsZ):

Ok. Oricum aveam de gand sa cumpar o placa video. Daca imi cumpar o placa video GT 240 1Gb mi-ar merge cam toate jocurile noi?

| AleGsZ a răspuns (pentru crackster):

Da iti vor merge perfect.

Scuze pentru intarziere.

| MaPlictisesti a răspuns:

Din pacate, cu placa aia video nu te poti juca nimic. mai ales jocuri noi...