| Th3P1an1sT a întrebat:

am windows 7 si am o problema cand apas pe tasta a imi apare Startul, cand apas esc apare my computer cand apas a+d imi dispar imaginile, am schimbat windowsul de 3 ori ce este de facut Dau funda :* plz help me

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Cumva pe Laptop sau pe calculator normal? Eu as incepe cu schimbarea tastaturii daca este pe calculator normal.

4 răspunsuri:
| sergiu_9343 a răspuns:

Du'l la un service!

| Borsko a răspuns:

Cumparati o noua tastatura sau schimba formatul de tastatua din Control Panel.

| alexy19a a răspuns:

Pentru început trebuie sa te duci la un service de calculatoare pentru că s-ar putea să îţi iei o tastatură nouă, dar s-ar putea să nu meargă(să meargă la fel) pentru că eroare s-ar putea să fie din unitate(sau laptop).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O tasta sau un grup de taste raman blocate/apasate. Schimba tastatura daca ai desktop. Daca ai laptop si nu iti permiti reparatia cumpara o tastaura pe usb si dezactiveaza tastatura laptopului.