| Andrei144 a întrebat:

Sall Tpu.As vrea sa stiu daca depinde viteza mea de internet de perioada zilei( de ex dimineata debea daca pot vedea un video in 360 p si seara cu mai multe dispozitive conectate pot vedea hd ), de ce nu pot avea mereu aceeasi viteza?

2 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

O FII VREO problema de la serverele lor. mai bine ei legatura cu cei de la cablu

| blond1x a răspuns:

Pentru că ziua, lumea descarcă și folosește netul... noaptea lumea nu prea stă pe internet, astfel viteza revine la normal, în Italia aveam aceeași problemă.