| Ionut659 a întrebat:

TPU am o problema cu nvida geforce now,am lag mare si dureaza undeva la o secunda sa se transmita comenzile din tastatura mea pe ecran, nu a fost asa mereu, acum vreo 3 saptamani mergea perfect dar nu stiu ce s-a intamplat, daca imi pun cablu de internet va merge mai bine? (20mb viteza internet pe laptop iar 50mb viteza internet pe telefon ambele conectate la acelasi router)

3 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

20 mb sau 20 mbps? 100 mbps inseamna aproximativ 10 mb.

| StefanE2019 a răspuns:

E din cauza internetului, înseamnă că este trafic mare pe rețea.