| pomirlianu a întrebat:

Cum pot sa pun un ecuson albastru langa numele meu de pe facebook?

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Te referi la acea bifa, (Nume verificat)?

Nu ai acces fiindca nu esti o persoana populara... Nu esti vedeta de televiziune/internet; cantaret; actor; sau altceva. Doar persoanele cunoscute drept vedete sau cunoscute foarte bine pe internet pot avea dreptul la acea bifa (Nume verificat).

| pomirlianu explică (pentru RareşTPUro):

Si ei cum le pun?

| RareşTPUro a răspuns (pentru pomirlianu):

Solicita acest lucru si pe urma trec printr-un proces de verificare a profilului / paginii. Nu poate oricine sa faca acest lucru decat cum ti-am mai spus mai sus.

| Jersey_George_1981 a răspuns:

Cum pot avea ecusom albastru?