| Vladutz01 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un progam cat mai usor de folosit pentru a edita un ecuson, mai exact numele trebuie modifcat. funda

2 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Orice program cu care poti face:

1.Pui un dreptunghi sau ceva similar de aceeasi culoare cu ecusonul peste nume.
2.Pui alt nume cu cu acelasi font.
Ai Paint, nu?
Ar fi necesar un porgram precum Photoshop, Photoscape...etc daca ecusonul respectiv ar avea o textura.

| Madrill a răspuns:

Adobe Photoshop. Când eram la școală și eu mi-am modificat ecusonul. Scanează-l mai întâi, iar apoi editezi poza scanată și umbli doar la porțiunea unde se află numele. Merge chiar și cu paint care deja îl ai în calculator.