| kegrtteger a întrebat:

Imi puteti recomanda un antivirus pentru windows 10?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc ESET Smart Security.

| Goddess23 a răspuns:

Buna,eu folosesc Avira si mi se pare foarte bun dar eu l-am primit o data ce am cumparat laptopul, e o versiune PRO dar in trecut aveam acelasi antivirus descarcat gratuit de pe internet.

| WaterDrop a răspuns:

Daca intentionezi sa te joci ceva, nu`ti recomand nici un antivirus, cel putin o perioada.Deasemenea iti poate ingreuna procesul windowsului si poate sterge fisiere importante cu sau fara acordul tau.Mai bine stai fara si foloseste un broswer sau un addon de browser cu antivirus.

| Fanibu a răspuns:

Windows 10 are deja un antivirus, Windows Defender.Este foarte bun si nu te deranjeaza aproape deloc.Citeste aici:
https://support.microsoft.com/......t-computer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Windows 10 desi are windows defender el, poti sa il dezactivezi si sa pui Bitdefender, care este cu adevarat Antivirus!
Eset ingreuneaza sistemul de mama focului, avira, spune ca este totul in regula, dar este praf, iar restul nici nu mai comentez.
kaspersky mai este bun!