| anonim_4396 a întrebat:

Eu am windows 7, si imi trebuie un antivirus bun la el. Imi puteti recomanda unul?

Răspuns Câştigător
| Diva a răspuns:

Eu iti recomand Norton. Poti incerca versiunea trial pe care o poti downloada de aici:http://download.chip.eu/ro/Norton-AntiVirus-2007-v14.0_17908.html

9 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Nod32.

| Parintele a răspuns:

Nod32 e cel mai bun si Kaspersky. Nod 32 daca vrei iti dau eu. contact pe p[rivat daca vrei. Norton papa prea multe resurse iar avast home free e foarte slab..ca orice antivirus free.

| whitehair a răspuns:

Tu ai Windows 7 RC cu licenta pana in 2010. Unul dintre a.v.sugerati de microsoft este BullGuard. Dar te rog zi-ne si noua de unde ai luat drivere?

| stealthb a răspuns:

AVAST Home Edition, e gratuit si ofera o protectie mai completa decat NOD32. Merge si pe 64bit fara probleme. Si este si in romana. http://www.avast.com/eng/download-avast-home.html

| SilverEyes a răspuns:

Eu as zice "Eset Smart Security". Eu acela il am si imi merge extrem de bine.

| utilizatortpu a răspuns:

Alt Windows îţi trebuie. Şaptele nu e stabil, poţi băga şi mama antivirusului, nu de la viruşi merge PC-ul tău aiurea ci de la sistemul de operare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

W 7 mere super, nu mi-a dat nici o eroare nici acum dupa 2 luni de la instalre. Cat despre drivere nu prea stiu sa-ti raspund pentru ca nu eu ma ocup de partea tehnica big grin Cert este ca functioneaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Windows 7 este cel mai bun windows de dupa XP... dar azi windows 7 face legea. Recomand win 7 la oricine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Avast este un antivirus care daca aveti o banda mai mare de 10 mb pe windows 7 dati un test de viteza sa vedeti ca mananca netu pe rupte, Avast foarte slab. Recomand Nod32